PRZEDSTAWIENIE OFERTY

Firma DG AUTO zajmuje się importem używanych samochodów osobowych i dostawczych. Na rynku samochodowym jestem obecny od kilkunastu lat. Sprowadzane przeze mnie samochody pochodzą w 100% z rynku niemieckiego.

Niemiecki rynek samochodowy jest jednym z największych w Europie, używane auta z tego kraju przewyższają stanem technicznym i wizualnym a także wyposażeniem samochody z innych państw Europy. Jest to spowodowane stanem dróg a w szczególności ilością autostrad jak również profesjonalnym serwisem i dbałością właścicieli o swoje pojazdy.

Większość importowanych przeze mnie samochodów pochodzi z autoryzowanych sieci dealerskich w których przez lata mojej działalności wypracowałem sobie bardzo dobre kontakty. Główną istotą działalności firmy DG AUTO jest import na indywidualne zamówienie. Dlatego do każdego zamówienia podchodzę z największym zaangażowaniem. Każdy samochód przed zakupem jest poddany dokładnej ocenie. Dopiero po sprawdzeniu takich elementów jak blacharka (pod kątem wypadkowości), powłoka lakiernicza, a także stan mechaniczny pojazdu , autentyczność przebiegu oraz dokumentów samochodu, pojazd zostaje zakwalifikowany do zakupu. Jestem w stałym kontakcie z klientem i dopiero po jego akceptacji finalizuje transakcje.

Po przywiezieniu samochodu do kraju przygotowuje pełną dokumentację wymaganą do rejestracji pojazdu tj. akcyza, przegląd techniczny, tłumaczenia. Klient otrzymuje komplet dokumentów oraz fakturę zakupu (VAT 23% lub VAT – marża)

Współpracuje z firmami leasingowymi i kredytowymi a także firmami ubezpieczeniowymi.

Zainteresowanych moją ofertą zachęcam do kontaktu poprzez telefon lub email.